Regulamin

 1. Serwis Kwiatowa Korona nie jest sklepem internetowym.
 2. Strona internetowa kwiatowakorona.pl jak i serwis Kwiatowa Korona są własnością firmy Poliart Paula Nosowicz z siedzibą przy ul. Jedności Słowiańskiej 19/1 w Pasymiu NIP: 7451851353.
 3. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
 4. Wszelkie zapytania dotyczące projektów oraz możliwej współpracy prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio mailowo na adres: kontakt@kwiatowakorona.pl
 5. Każdy klient jest zobowiązany zapoznać się z Regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nim zasad.
 6. Projekty zamieszczone na stronie kwiatowakorona.pl są jedynie poglądowe i podlegają zmianom oraz personalizacji zgodnie z wytycznymi Klienta.
 7. Ceny oraz zakres oferowanych przez nas usług są zawsze ustalane indywidualnie na podstawie cen zawartych na stronie internetowej kwiatowakorona.pl. Ceny poszczególnych usług mogą się różnić w zależności od opcji, zmian i preferencji klienta.
 8. Kwiatowa Korona oferuje wszelkie prace projektowe związane z oprawą uroczystości ślubnych. Poprzez termin “oprawa” rozumiane są przede wszystkim:
  – zaproszenia ślubne
  – zawieszki na butelki
  – winietki
  – etykiety na alkohol
  – księgi gości
  – numery stołów
  – menu weselne
  – upominki dla gości
  – pudełka na koperty
 9. Kwiatowa Korona nie realizuje projektów indywidualnych Klientów tzn. wydruków z projektu Klienta, projektowania całości papeterii wg wytycznych Klienta.
 10. Kwiatowa Korona zastrzega sobie prawo publikacji projektów na stronie kwiatowakorona.pl.
 11. Oferujemy możliwość personalizacji każdego zaproszenie/zawiadomienia/winietki itp. poprzez wpisanie imion i nazwisk gości weselnych oraz innych wytycznych podanych przez Klienta.Personalizacja zawiera: 1 projekt zaproszenia głównego, 1 projekt zawiadomienia/zaproszenia na sam ślub oraz personalizację gości.
  Dodatkowe projekty zaproszeń np. dla rodziców, w innym języku są dodatkowe płatne Dodatkowy projekt zaproszenia.
 12. Minimalna ilość zaproszeń/zawiadomień wynosi 30 sztuk, natomiast wartość dodatków ślubnych wynosi 50 zł.
 13. Gotowe (wydrukowane) elementy mogą odbiegać kolorystycznie od widzianych na monitorze komputera/telefonu, dlatego też w przypadku wątpliwości zalecamy realizację projektu poprzedzić próbnym drukiem wysyłanym do Klienta w celu zatwierdzenia projektu (opcja dodatkowo płatna).
 14. Cena pojedynczej wysyłki wynosi:
  – Poczta Polska 14 PLN
  – Paczkomaty InPost 14 PLN
  – Kurier Inpost 15 PLN
 15. Czas doręczenia przesyłki wynosi 1-2 dni roboczych.
 16. Prosimy nie zostawiać zamówienia lub druku dodatków na ostatnie dni przed ślubem, gdyż w razie błędu w realizacji nie pozostawią sobie Państwo czasu i możliwości na ewentualną reklamację oraz ponowną realizację.
 17. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy Poczta Polska lub Inpost.
 18. Wszelkie koszty wysyłki (w tym druku próbnego) pokrywa Klient.
 19. Wysyłka za granice RP jest niemożliwa – prosimy podać adres znajomych/rodziny celem dalszego przesłania we własnym zakresie.
 20. Realizacja (wydruk) projektu następuje dopiero po zaksięgowaniu pełnej kwoty wartości zlecenia oraz zaakceptowaniu projektów.
  W przypadku braku akceptacji wysłanego projektu w ciągu 7 dni roboczych, zamówienie zostaje realizowane jak w przygotowanym projekcie, bez możliwości reklamacji.
 21. Termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć w wyjątkowych sytuacjach 20 dni roboczych licząc od momentu finalnej akceptacji.
 22. Za dodatkową opłatą możliwość wykonania zamówień ekspresowych z szybszym terminem realizacji, ustalonym z Klientem indywidualnie.
 23. W przypadku wykrycia błędów po akceptacji projektów gotowych do druku oraz procesu druku Klient ponosi koszt 100% ponownego druku.
 24. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres mailowy kontakt@kwiatowakorona.pl lub na adres pocztowy: Poliart Paula Nosowicz, ul. Jedności Słowiańskiej 19/1, 12-130 Pasym w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.
 25. Ze względu na fakt, że papeteria ślubna jest produktem spersonalizowanym pod Klienta (jej wartość po zwrocie wynosi 0%) reklamacji nie podlegają produkty, które zostały zatwierdzone przez Klienta po obejrzeniu próbnego druku (jeśli gotowy towar nie odbiega od próbnego druku) lub w przypadku, gdy klient nie zamawiał próbek, po mailowym zatwierdzeniu projektu (dotyczy zarówno treści projektu, danych osobowych gości jak i rozmieszczenia graficznego).
 26. Reklamacji nie podlegają produkty wadliwe, których wada powstała w wyniku błędu Klienta (np. błędny tekst lub błędne imię i nazwisko gościa).
 27. Reklamacje rozpatrywane będą w czasie nie dłuższym niż 15 dni roboczych od czasu otrzymania wadliwego produktu wraz z wydrukowanym  potwierdzeniem przelewu potwierdzającym zakup towaru/usług lub innym dokumentem potwierdzającym zakup wraz z oświadczeniem dokonania zakupu.
 28. W przypadku uznania reklamacji poprawiony towar zostanie wysłany w ciągu 10 dni roboczych.
 29. Dane osobowe przetwarzane poprzez formularz kontaktowy potrzebne są jedynie do złożenia zapytania. Dalsza korespondencja odbywa się mailowo.
 30. Podejmując współpracę Klient akceptuje regulamin w całości.
 31. Kwiatowa Korona zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu. Dla zamówień w trakcie realizacji wiążący jest regulamin w brzmieniu obowiązującym na dzień złożenia zamówienia.
 32. Wszystkie projekty/rysunki/obrazki/zdjęcia i inne formy pracy artystycznej są własnością firmy Kwiatowa Korona lub osób trzecich. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione.
 33. W ramach realizowanych projektów Kwiatowa Korona zastrzega sobie prawo korzystania w sposób legalny z zasobów takich serwisów jak freepik.com, shutterstock.com, fotolia.com, vecteezy.com, dreamstime.com.
 34. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
 35. Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 kodeks cywilny przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania Zamówienia. Wzór odstąpienia zawiera załącznik nr 1 do Regulaminu.
  Postanowienie powyższe stosuje się również do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
  Pismo zawierające odstąpienie od umowy powinno zostać przesłane na adres:Poliart Paula Nosowicz
  ul. Jedności Słowiańskiej 19/1
  12-130 Pasym

  • Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  • Kupujący ma obowiązek zwrócić produkt do Sklepu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Produkt podlegający zwrotowi powinien być odesłany w nienaruszonym stanie.
  • Sklep gwarantuje zwrot ceny produktu oraz kosztów wysyłki produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Koszty wysyłki zwracanego produktu ponosi Kupujący.
  • Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  • Wszelkie zwroty produktów prosimy kierować na adres :

  Poliart Paula Nosowicz
  ul. Jedności Słowiańskiej 19/1
  12-130 Pasym

  • Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy Towarów spersonalizowanych.
  • Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, klientowi nie przysługuje prawo zwrot towaru, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dot. to m.in. kartek personalizowanych oraz wszelkich indywidualnych zamówień).

   DODRUK ZAPROSZEŃ I WINIETEK

   Przy domówieniu zaproszeń/winietek poniżej minimalnej ilości 30 sztuk:

   – Opłata za ponowne przygotowanie do druku zaproszeń – 30 zł
   – Opłata za ponowne przygotowanie do druku winietek – 15 zł

   Do opłaty należy doliczyć koszt ilości zamawianych zaproszeń/winietek oraz koszt wysyłki.
   Czas realizacji wynosi 7 dni roboczych plus czas wysyłki 1-2 dni robocze.
   Zamówienie należy złożyć poprzez email: kontakt@kwiatowakorona.pl


 

USŁUGA EXPRESS

Kwota zamówienia + 40% kwoty zamówienia (nie dotyczy wysyłki)

Czas realizacji zamówienia 4 dni robocze od akceptacji projektu plus czas dostawy 1-2 dni robocze.
Projekt wysyłany jest w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania przez nas zwrotnego formularza zamówienia.